Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu rawskiego do wzięcia udziału w V Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. To już piąta edycja konkursu, który z roku na rok cieszy się dużym zainteresowaniem. Poprzednie edycje pozwoliły na sprawdzenie wiedzy młodzieży w tematyce samorządowej oraz dały okazję do zdobycia ciekawych nagród indywidualnych.


Osoby chcące wziąć udział w konkursie, proszone są o zgłoszenie się do wybranego nauczyciela wiedzy o społeczeństwie w swojej szkole. Liczba uczestników jest ograniczona, dlatego warto szybko podjąć decyzję. Konkurs odbędzie się w czwartek 19 marca 2015r. w Zespole Szkół Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Rawie Mazowieckiej. Startujemy o godz. 10.00.


Przypominamy, że udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Konkurs ma formę testu. Każdy uczestnik otrzyma arkusz z zadaniami otwartymi i zamkniętymi z zakresu wiedzy o samorządzie terytorialnym. Na jego rozwiązanie jest 90 minut. Dokładny zakres materiału oraz szczegółowe informacje o konkursie zawarte są w regulaminie dostępnym w każdej szkole.


Podsumowanie konkursu odbędzie się 26 marca 2015 roku w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka. Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe. Serdecznie zapraszamy do udziału.