1 czerwca 2015 r. od godz. 8.00 w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka urzędowało dwóch burmistrzów. Dariusz Misztal burmistrz Rawy Mazowieckiej miał nieocenioną pomoc w osobie Aleksandry Kośki Małego Burmistrza Miasta - uczennicy klasy III D Szkoły Podstawowej nr 1. Chwila rozmowy z burmistrzem Misztalem, zapoznanie się z zakresem pracy wydziałów Urzędu Miasta, tak rozpoczęło się urzędowanie Małej Pani Burmistrz. 

Odwiedziny dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 podczas uroczystości związanych z Dniem Dziecka, wizyta w żłobku miejskim Tuptuś, spotkanie z klasą i panią wychowawczynią to poważne wyzwania, z którymi z powodzeniem poradziła sobie Ola. Nagranie materiału dla telewizji zakończył wyczerpujący dzień pracy Małego Burmistrza.

 

Pomysłodawcą akcji i konkursu plastycznego Mały Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka była Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka. Swój pomysł MRM zrealizowało już po raz piąty przy ogromnym wsparciu i współpracy pana burmistrza Dariusza Misztala. Za otwartość i zaangażowanie składamy mu serdeczne podziękowania.

Jednocześnie informujemy, że w roku następnym konkurs będzie kontynuowany i szansę na zostanie burmistrzem będzie miała kolejna, już szósta, osoba. 

 

{fcomment}