Konkurs fotograficzny MRM na ferie

Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka wychodzi z kolejną ciekawą propozycją do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych naszego miasta. MRM ogłasza konkurs fotograficzny „Aktywne i bezpieczne ferie w Rawie”. Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne związane z feriami i promujące aktywne i bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Zdjęcia mogą zostać przygotowane z wykorzystaniem dowolnych graficznych programów komputerowych. 

 

Zdjęcia do konkursu wywołane w formacie 15x21 cm oraz w wersji elektronicznej należy dostarczyć do Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka w terminie do dnia 1 marca 2016 r. do sekretariatu Urzędu bądź pokoju nr 13 przy Pl. Piłsudskiego 4. W momencie przekazania zdjęć należy dołączyć również oświadczenie, którego wzór stanowi załącznik do regulaminu. 

Zdjęcia oddane po terminie nie będą uczestniczyły w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie jego wyników nastąpi na początku marca 2016 r. Zwycięskie i wybrane zdjęcia będą zaprezentowane na stronach internetowych miasta www.rawamazowiecka.pl oraz młodzieżowej rady www.mrmrawa.pl

Wszystkich pasjonatów fotografowania zachęcamy do uczestnictwa w konkursie fotograficznym.

Regulamin konkursu: http://przeklej.org/file/scHjpA/Regulamin.konkurs.ferie-zdjecia.doc
Oświadczenie: http://przeklej.org/file/OPn4ue/Oswiadczenie.1 docx
Oświadczenie 2: http://przeklej.org/file/IjuUNC/Oswiadczenie.2.wizerunek.doc