POKAŻ SIĘ! – konkurs rawskich talentów po raz piąty
Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka po raz piąty zaprasza do udziału w niezwykłym konkursie POKAŻ SIĘ! Celem konkursu jest zaprezentowanie i promocja rawskich talentów na scenie Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Konkurs będzie składał się z jednego etapu, w którym wybierzemy najlepszy rawski talent. 
Konkurs odbędzie się 16 kwietnia 2016 r. o godz. 10 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.
Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w dniach 1-14 kwietnia 2016 r. drogą elektroniczną poprzez wysłanie prywatnej wiadomości do administratorów strony https://www.facebook.com/mrmrawa z deklaracją wzięcia udziału w przedsięwzięciu lub osobiście w Urzędzie Miasta w pokoju nr 13 przy Pl. Piłsudskiego 4 w Rawie Mazowieckiej.

Koniecznym załącznikiem do zgłoszenia do konkursu jest podpisana zgoda uczestnika/opiekuna prawnego dziecka-uczestnika na wykorzystanie wizerunku (wzory druków zgody dostępne są u organizatora konkursu).
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani bez ograniczeń wiekowych, samodzielnie lub zespołowo i pokazać się niemalże w każdej formie prezentacji scenicznej jak: taniec, śpiew, gra na dowolnym instrumencie, mała forma sceniczna, recytacja, kabaret, występy sportowe, występy akrobatyczne itp. Czas prezentacji to 4 minuty. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym konkursie. 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Dokładny regulamin konkursu i zgody na wykorzystanie wizerunku znajdziecie - http://www.rawamazowiecka.pl/587,aktualnosci.html