Już niecały miesiąc dzieli nas od dnia, kiedy to Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka będzie obchodzić 20-lecie swojej działalności. Uroczystości odbędą się 10 grudnia 2016 r. w Miejskim Domu Kultury przy ul. Krakowskiej 6c.

Rozpoczynamy o godz. 12.00 na sali widowiskowej. Pokażemy jak zmieniała się młodzieżowa rada, jakie przedsięwzięcia realizowała, jak zmieniał się jej charakter. W programie: wspomnienia radnych, prezentacja podsumowująca 20 lat działalności młodzieżowej rady, reportaż „20 lat minęło” z udziałem przewodniczących MRM. Uroczystości uświetnią występy artystyczne uczestników konkursu, organizowanego przez MRM pn. „Pokaż się”. Ok godz. 15.00 zapraszamy na otwarcie wystawy fotograficznej na hol wystawowy MDK oraz  spotkania i rozmowy przy jubileuszowym torcie.

 

Wszystkich, którzy tworzyli historię rawskiej młodzieżówki: radnych wszystkich kadencji, osoby wspierające działania młodzieżówki, osoby, którym Młodzieżowa Rada Miasta jest bliska zapraszamy na wyjątkowe uroczystości. Wstęp wolny.

Młodzieżowa Rada Miasta